Rezidentu piedzīvojumi

Rezidenta piezīmes:

Ģimene gandrīz izvākusies un kaimiņi gatavi pamest ciematu 😁

19. novembris 2020

Čau visiem Vocal Master rezidentiem. 

 

Gribēju nadaudz padalīties ar to, kapēc es vispār esmu šeit un saviem VM kursa līdzšinējiem iespaidiem. 

 

Ar mūziku es atsāku nodarboties (hobija veidā) pirms apmēram 3 vai 4 gadiem. Mēģinu trinkšķināt ģitāru un arī padziedāt. Pēdējā reize pirms tam bija pamatskolā kad no 7 līdz kādiem 13 gadiem spēlēju klavieres. Pēc tam sākās tīneidžera gadi un citas intereses, kā arī, vēlāk daudz laika un enerģijas tika iztērēts karjeras un ģimenes nostiprināšanā.

 

Dziedāšana vienmēr man ir likusies vienreizējs piedzīvojums, bet nekad nebija bijusi pietiekami liela konfidence, lai to darītu priekš kāda cita ausīm. Laikam ar vecumu pazūd arī bailes 😁. 

Labvēlīgā C situācija distancētām nodarbībām

Es jau kā 12 gadus dzīvoju Apvienotajā Karalistē. Pedējo apmēram trīs gadu laikā es esmu dziedājis korī (Staumēnu jauktais koris) kā tenors un arī folkloras kopā ‘’Žeperi’’. Esmu piedalījies pēdējos dziesmu svētkos un arī vietējā projektā ar dziesmu un videoklipu par godu Latvijas svētkiem ( https://youtu.be/B86opcJJvMw).

 

Vietējā skatuve un iespējas manī atraisīja vēlmi savu balsi nedaudz patrenēt un reku šeku ieraugu "feisītī" Annijas reklāmu un iespēju noklausīties konferenci par un ap Vocal Master. Tobrīdējā (un šobrīdējā) C situacija 😷 bija labvēlīga distancētām nodarbībām un canas arī ļoti labvēlīgas tapēc nodomāju lai iet, gan jau būs forši. 

Nepagāja ne pirmais modulis, kad es jau biju stāvā sajūsmā par savu izvēli. Tiesa gan, mana ģimene jau gandrīz ir izvākusies un kaimiņi arī gandrīz jau gatavi pamest ciematu, bet tas mani neaptur 😜

Nepagāja ne pirmais modulis, kad es jau biju stāvā sajūsmā par savu izvēli. 

Tiesa gan, mana ģimene jau gandrīz ir izvākusies un kaimiņi arī gandrīz jau gatavi pamest ciematu, bet tas mani neaptur 😜 

Kurss ir perfekti izstrādāts ar detaļām un piemēriem, kā vajag un kā nevajag. 

 

Interesanta atskārsme priekš manis bija tas, ka falsets ir patiesībā dziedāšanas veids nevis vīrieša balss ķēmošana 😁 jo līdz tam man vienmēr bija licies - tā tāda ākstīšanās vien ir, nevis īsta dziedāšana (vīrieša cenšanās attēlot sievietes balsi) 😏. 

 

Kurss ir tik interesants un aizraujošs, ka nedaudz aizmirstas turpināt trenēt iepriekšējos moduļos ņemtās vielas. Bet kā jau ar visām distancētām apmācībām, disciplīna ir viens no pamatkritērijiem uz sasniegumiem. 

 

Novēlu visiem, kas ir šeit ,izturību un neatlaidību, jo tikai tā var sasniegt, ko vēlas. 🤗

 

Dalies ar šo rakstu:

Klāvs Freimanis

IT menedžeris

CITI RAKSTI

 • Baiba Ozoliņa - ''Я тебя рисую''

  Rezidentu sasniegumi

 • Rezidenta piezīmes:

  Sapnis par skaistu dziedāšanu

  Rezidentu piedzīvojumi

 • X Faktors un Diāna Paško

  Eksperta padomi

 • Rezidentu sadarbība - online skolas sapnis!

  Rezidentu sasniegumi un atsauksmes

KATEGORIJAS

 • Rezidentu piedzīvojumi

 • Eksperta padomi

 • Mini nodarbības

 • Rezidentu sniegums un atsauksmes

 • Vocal Master KIDS

PIESAKIES!

Piesakies BEZMAKSAS meistarklasei,

kurā mēs izstāstāstīsim:

 

- Kādēļ ‘’šķībā’’ dziedāšana nav saistīta ar dzirdi un kā pilnīgi ikviens dzirdīgs cilvēks var iemācīties noturēt melodiju

- Pamata 2 nianses, kas atšķir klasisko un kora dziedāšanu no populārās mūzikas dziedāšanas

- Kādi ir 3 galvenie balss reģistri un kā tos pārvaldīt

- Un vēl daudz ko interesantu!

 

Uzzināsi arī kā notiek apmācības mūsu meistarklasēs un kā arī Tu vari iemācīties pārvaldīt savu balsi tā kā to dara pasaules labākie dziedātāji. Tiekamies!

Rīga, Latvija

vocal@vocalmaster.lv

+371 22 555 552

© Vocal Master Latvia. All Rights Reserved.