Eksperta Padomi

X faktors un Diāna Paško

10. oktobris 2019

Vocal Master ir liels prieks par kārtējo X faktora sezonu, kurā šīs sezonas atklāšanas raidījumā dziedātāja Diāna Paško ar savu priekšnesumu piecēla kājās žūriju!⁣⁣⁣⁣

 

Arī mums šis priekšnesums šķita iedvesmojošs, jo tajā māksliniece īpaši izmantoja vienu no dziedāšanas tehnikām, kas skatītājiem liek domāt, ka tā ir īpaša balss iezīme. Tādēļ mēs nolēmām paanalizēt, kā tad tieši šis priekšnesmums tika izpildīts, un vai patiešām ir tā, ka citiem tas nav pa spēkam? 🙂

Kādu vokālo tehniku pielieto Diāna?

Diānas pielietotā vokālā tehnika nebūt nav unikāla, jo to var izpildīt jebkurš dziedātājs. Taču tādā intensitātē kā to pielieto Diāna, to izmanto pavisam neliels daudzums dziedātāju.

 

Starp pasaulē atzītiem māksliniekiem, tās ir dziedātājas Tony Braxton un Cher (Šēra).

 

Tony Braxton šo tehniku pielieto, dziedot ļoti zemas notis un padarot tās tumīgas, samtainas un jutekliskas. Lieliskam piemēram iesakām paklausīties Tony Braxton dziesmu ''Unbreak My Heart''.

 

Savukārt, Cher (Šēra) šo tehniku pielieto, dziedot augstākas notis un tādējādi panākot viņai tik ļoti unikālo skanējumu. Lieliskam piemēram iesakām pakluasīties Šēras dziesmas ''The Shoop Shoop Song'' un ''Believe''.

 

Sīkāk par to, kas ir šī vokālā tehnika un kā arī Tu vari iemācīties to pielietot, uzzināsi, noskatoties zemāk pievienoto video!

Jau iepriekš varam pačukstēt, ka pie mums Vocal Master meistarklašu programmā Tu varēsi iemācīties ne tikai šo tehniku, bet daudzas citas, bet par to, iespējams, citās "Vocal Master Padomi" sērijās!

 

P.S. Ja tev šis būs noderīgi, tad būsim priecīgi, ja padalīsies, lai ikviens var uzzināt par balss treniņa iespējam un nekad vairs nekautrēties dziedāt citu priekšā!

 

Patīkamu skatīšanos!

 

Dalies ar šo rakstu:

Annija Kokare

Vocal Master Latvia eksperts

CITI RAKSTI

 • Rezidenta piezīmes:

  Pirmie iespaidi

  Rezidentu piedzīvojumi

 • Kas kopīgs Muktupāvelam, Freimanim, LP un Adele?

  Eksperta padomi

 • Kas ir GROWL un kā to pielietot dziesmā?

  Eksperta padomi

 • Dace Siliņa piedalās Laimas Vaikules konkursā!

  Rezidentu atsauksmes

KATEGORIJAS

 • Rezidentu piedzīvojumi

 • Eksperta padomi

 • Mini nodarbības

 • Rezidentu sniegums un atsauksmes

 • Vocal Master KIDS

PIESAKIES!

Piesakies BEZMAKSAS meistarklasei,

kurā mēs izstāstāstīsim:

 

- Kādēļ ‘’šķībā’’ dziedāšana nav saistīta ar dzirdi un kā pilnīgi ikviens dzirdīgs cilvēks var iemācīties noturēt melodiju

- Pamata 2 nianses, kas atšķir klasisko un kora dziedāšanu no populārās mūzikas dziedāšanas

- Kādi ir 3 galvenie balss reģistri un kā tos pārvaldīt

- Un vēl daudz ko interesantu!

 

Uzzināsi arī kā notiek apmācības mūsu meistarklasēs un kā arī Tu vari iemācīties pārvaldīt savu balsi tā kā to dara pasaules labākie dziedātāji. Tiekamies!

Rīga, Latvija

vocal@vocalmaster.lv

+371 22 555 552

© Vocal Master Latvia. All Rights Reserved.