Rezidentu sasniegumi un atsauksmes

Pirmo lauru plūkšana krūšu reģistrā

8. novembris 2020

Priecājamies padalīties ar vienu no mūsu rezidentu dziesmas izpildījumiem aplikācijā Smule, kur ikvienam ir iespēja parādīt citiem savas vokālās spējās!

 

Baiba Ozolina ir ļoti entuziastiska būtne, kas ikdienā nodarbojas ar citu cilvēku padarīšanu skaistu ekrānā, respektīvi - filmēšanu (BBO Films). Bieži vien tiem, kas atrodas otrpus ekrānam nav nemaz tik vienkārši pašiem saņemties un nonākt priekšplānā. Taču Baiba kāpj sev pāri, jo viņai ir sapnis - dziedāt.

 

 

Bieži vien mēs, Vocal Master komanda, dzirdam šādus komentārus: ''Nu, jā, bet viņai/viņam jau ir talants un skaista balss, es jau nu nepavisam nebūtu tas gadījums, kas tā varētu iemācīties dziedāt''.

 

Diemžēl mūsu konfidencialitātes politika neatļauj jums parādīt mūsu rezidentu pirmos soļus, un tad, kad viņi jau ir attīstījuši savu balsi līdz zināmam līmenim, tas izklausās tik brīvi un vienkārši, ka šķiet, ka tā viņi noteikti ir dziedājuši jau no paša sākuma. Katrs izvēlas, kam ticēt un kam nē, taču mēs nemelojam - ikvienā dziedātgribētājā ir apslēpts skaists zieds, kurš var uzziedēt tad, kad ļaujamies, noticam sev un nebloķējam savas vēlmes ar noliegumu ''nu labi, ir izņēmumi, bet es neesmu viens no tiem''.

 

 

Skaistais Baibas dziedājums šajā Intara Busuļa izpildītās  dziesmas ''Я тебя рисую'' versijā ir vēl viens pierādījums tam, ka - ja mēs kaut ko vēlamies un pēc tā ejam ar pārliecību, nebloķējot savus impulsus, tad notiek brīnumi, kas mūs burtiski ''nones'' no kājām. Šajā brīdī Baiba ir izgājusi pirmos 4 moduļus Vocal Master meistarklašu programmā, un ar prieku un pārliecību turpina apmācības, jo pirmais mērķis jau ir sasniegts - ir atvērts krūšu reģistrs!

 

 

Citiem tas var likties kā nekas īpašs, taču citiem - kaut kas neiespējams. Arī Baiba bija viena no tiem, kam tas likās neiespējami, līdz tas kļuva par realitāti. Šīs dziesmas beigās, kulminācijas daļā var dzirdēt Baibas dziedājumu nesen atklātajā krūšu reģistrā. 

 

Citāts no Baibas ziņas:

''Man milzīgs prieks, ka varu pie jums mācīties dziedāt, tas ir vienkārši WOW! Es tak apraudājos, kad pirmo reizi varēju nodziedāt garās ''bļaujamās'' notis - nevarēju vairs padziedāt, jo raudāju, jo izdarīju to, kas man šķita pilnīgi neiespējams. Domāju, ka es jau nekad tā nevarētu dziedāt, jo tas ir vai nu dots vai nav. Tā ka milzīgs paldies, ka darat to, ko darat!''

 

 

 

Baiba ir tikai savā ceļa sākumā, taču mēs jau redzam, kas viņu sagaida tālāk, jo šādā ceļojumā esam aizvadījuši jau simtiem studentu. Tas nemazina mūsu prieku un līdzpārdzīvojumu par Baibas ceļojumu, jo katrs stāsts ir unikāls. Un arī priekš mums, katru reizi kad kāds atver savu dvēseli un parāda to skaistumu, kas tajā ir apslēpts, tas ir BRĪNUMS. Mēs priecājamies tikpat ļoti, cik katrs mūsu rezidents. Un ar mīlestību un pateicību pieņemam šo burvīgo dāvanu, kas mums tiek dāvināta - dzirdēt kā ieskanās balss!

 

Sirsnīgs paldies Tev, Baiba, par to, ka mums ir tas gods būt līdzdalībniekiem Tavā skaistajā ceļojumā! Mēs raudam kopā ar Tevi! 

 Ja arī Tu piedzīvo ko līdzīgu Baibas stāstam, tad mēs patiesi aicinām Tevi ļauties savai sirdsbalsij un pievienoties Vocal Master Latvia dziedātāju pulkam ar pārliecību, ignorējot citu sacīto - ''Tev nav dziedamās balss'' vai ''labāk nedziedi", jo tās patiešām ir muļķības un dziedāt var ikviens - arī TU!

Piesakies zemāk uz BEZMAKSAS meistarklasi, kurā mēs pastāstīsim ļoti daudz noderīgu lietu par dziedāšanu, pavingrināsimies ar vingrinājumiem un pastāstīsim, kādas ir iespējas attīstīt savu balsi kopā ar Vocal Master Latvia!

 

https://web.vocalmaster.lv/vebinarsonline

 

Kā arī, saņemsi jau pirmo bezmaksas nodarbību!Spied zemāk un uzzini vairāk - Tu nevari neko zaudēt, bet gan tikai iegūt!

 

Un atceries -

Dziedāt - tas ir Stilīgi,

Taču Stilīgi Dziedāt, ir vēl Foršāk!

 

Tiekamies meistarklasēs!

 

 

Ar mīlestību,

Jūsu Vocal Master Latvia 

Dalies ar šo rakstu:

CITI RAKSTI

 • Kas kopīgs Muktupāvelam, Freimanim, LP un Adele?

  Eksperta padomi

 • Rezidenta piezīmes:

  Sapnis par skaistu dziedāšanu

  Rezidentu piedzīvojumi

 • Dace Siliņa piedalās Laimas Vaikules konkursā!

  Rezidentu sasniegumi

 • Kas ir ''GROWL'' un kā to pielietot dziesmā?

  Eksperta padomi

KATEGORIJAS

 • Rezidentu piedzīvojumi

 • Eksperta padomi

 • Mini nodarbības

 • Rezidentu sniegums un atsauksmes

 • Vocal Master KIDS

PIESAKIES!

Piesakies BEZMAKSAS meistarklasei,

kurā mēs izstāstāstīsim:

 

- Kādēļ ‘’šķībā’’ dziedāšana nav saistīta ar dzirdi un kā pilnīgi ikviens dzirdīgs cilvēks var iemācīties noturēt melodiju

- Pamata 2 nianses, kas atšķir klasisko un kora dziedāšanu no populārās mūzikas dziedāšanas

- Kādi ir 3 galvenie balss reģistri un kā tos pārvaldīt

- Un vēl daudz ko interesantu!

 

Uzzināsi arī kā notiek apmācības mūsu meistarklasēs un kā arī Tu vari iemācīties pārvaldīt savu balsi tā kā to dara pasaules labākie dziedātāji. Tiekamies!

Rīga, Latvija

vocal@vocalmaster.lv

+371 22 555 552

© Vocal Master Latvia. All Rights Reserved.