Eksperta Padomi

Kas kopīgs Zigfrīdam Muktupāvelam, Mārtiņam Freimanim, LP un Adele?

17. marts 2020

Sveiciens no Vocal Master!  

 

Kamēr pasaule un Latvija sēž izolācijā un ir aizņemta ar vīrusu un pandēmiju, nolēmām padalīties ar pāris likumsakarībām, kuras esam atraduši starp šiem 4 dziedātājiem - Zigfrīds Muktupāvels, Mārtiņš Freimanis, LP un Adele. 

 

Šie nebūt nav vienīgie mākslinieki ne Latvijā, ne pasaulē, kas šo vokālo tehniku pielieto, taču viņu dziedājumā to var saklausīt itin bieži un gana uzskatāmi, lai to nodemonstrētu jums viegli uztveramā veidā!

Kas par daudz, tas par skādi

Šo vokālo tehniku apgūt ir samērā vienkārši, taču dažreiz dziedātāji aizraujas, un necenšas apgūt citas tehnikas un krāsas savā balsī, un liek uzsvaru tikai uz šo vienu apgūto tehniku, nemitīgi to pielietojot.

 

Jābūt uzmanīgiem, jo tehnika ir ļoti spilgta - tā klausītāja ausij ir ļoti pamanāma. Līdz ar to, pielietojot to vairāk kā pāris reizes vienā dziesmā, jau šķitīs samērā bieži. Un, ja vēl dziedātājs izvēlēsies šo tehniku pielietot katrā savā izpildītajā kompozīcijā, var sanākt diezgan vienveidīgs dziedājums.

Lai uzzinātu sīkāk par šo vokālo tehniku, tās pielietojumu un dzirdētu eksperta demonstrāciju, noskaties zemāk pievienoto video!

Jau iepriekš varam pačukstēt, ka pie mums Vocal Master meistarklašu programmā Tu varēsi iemācīties ne tikai šo tehniku, bet daudzas citas, bet par to, iespējams, citās "Vocal Master Padomi" sērijās!

 

P. S. Ja Tev šis būs noderīgi, tad būsim priecīgi, ja padalīsies, lai ikviens var uzzināt par balss treniņa iespējam un nekad vairs nekautrētos dziedāt citu priekša!

 

Patīkamu skatīšanos!

 

Dalies ar šo rakstu:

Annija Kokare

Vocal Master Latvia eksperts

CITI RAKSTI

 • X faktors un Diāna Paško

  Eksperta padomi

 • Kas ir ''GROWL'' un kā to pielietot dziesmā?

  Eksperta padomi

 • Rezidentu piezīmes:

  Pirmie iespaidi

  Rezidentu piedzīvojumi

 • Dace Siliņa piedalās Laimas Vaikules konkursā!

  Rezidentu sasniegumi

KATEGORIJAS

 • Rezidentu piedzīvojumi

 • Eksperta padomi

 • Mini nodarbības

 • Rezidentu sniegums un atsauksmes

 • Vocal Master KIDS

PIESAKIES!

Piesakies BEZMAKSAS meistarklasei,

kurā mēs izstāstāstīsim:

 

- Kādēļ ‘’šķībā’’ dziedāšana nav saistīta ar dzirdi un kā pilnīgi ikviens dzirdīgs cilvēks var iemācīties noturēt melodiju

- Pamata 2 nianses, kas atšķir klasisko un kora dziedāšanu no populārās mūzikas dziedāšanas

- Kādi ir 3 galvenie balss reģistri un kā tos pārvaldīt

- Un vēl daudz ko interesantu!

 

Uzzināsi arī kā notiek apmācības mūsu meistarklasēs un kā arī Tu vari iemācīties pārvaldīt savu balsi tā kā to dara pasaules labākie dziedātāji. Tiekamies!

Rīga, Latvija

vocal@vocalmaster.lv

+371 22 555 552

© Vocal Master Latvia. All Rights Reserved.